Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

МИ З ЧОЛОВІКОМ РОЗЛУЧИЛИСЯ. ЧОЛОВІК НАРАЗІ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ І ПРОЖИВАЄ В ІНШОМУ, НІЖ МИ З ДИТИНОЮ, МІСТІ. ЧИ МАЄ ВРАХОВУВАТИСЯ ЙОГО МАЙНОВИЙ СТАН ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ МЕНІ СУБСИДІЇ?

Дата: 09.10.2023 10:12
Кількість переглядів: 63

Якщо подружжя розлучилося, при призначенні житлової субсидії одному з батьків, котрий проживає з дитиною, доходи іншого з батьків дитини не враховуються (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь