Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ОТРИМАНА ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ?

Дата: 24.01.2024 10:38
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

Допомога на поховання не враховується до середньомісячного сукупного
доходу сім’ї при призначенні субсидії (пункт 7 Порядку обчислення
середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для всіх видів
державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів
України від 22.07.2020 № 632).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь