A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

НА ЯКУ ПОСЛУГУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ, ЯКЩО БУДИНОК ОДНОЧАСНО ОПАЛЮЄТЬСЯ І ТЕПЛОВОЮ, І ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ?

Дата: 23.02.2024 17:38
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Якщо в багатоквартирних житлових будинках споживачам, які встановили у
квартирі автономні системи опалення, нараховується плата за послугу з постачання
теплової енергії для опалення місць загального користування, у такому разі субсидія
нараховується на обидві послуги (опалення тепловою та електричною енергією).
В інших випадках соціальні нормативи для опалення чи теплопостачання
приміщення під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну
комунальну послугу за вибором людини (пункт 7 Положення про порядок
призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів
України від 21.10.1995 N°848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій
для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання
скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь