Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: дрова паливні твердих порід (дуб,ясен,граб)

Дата: 19.03.2024 09:15
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області (адреса: 30231, Україна, Хмельницька обл., смт. Ямпіль вул. Чернавіна,52а) інформує про
проведення закупівлі Дрова паливні твердих порід (дуб,ясен,граб)

Код ЄДРПОУ: 04403309

Вид процедури: Відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі -       UA-2024-03-15-006847-a

Предмет закупівлі: Дрова паливні твердих порід (дуб,ясен,граб) (ДК 021:2015 -03410000-7 - Деревина)

Очікувана вартість закупівлі – 157500.00 грн.

  Технічні вимоги

(Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі)

на закупівлю –

Дрова паливні твердих порід (дуб, ясен,граб)

(код за ДК 021:2015 03410000-8 – Деревина)

І. Опис технічних, кількісних та якісних характеристик товарів, що закуповуються

 

Допустиме відхилення по довжині + 0,02м                                                

Найменування товару

Кількість

 

Розмір дров

по довжині, м

Розмір дров

по товщині

 (в діаметрі), м

Дрова паливні твердих     порід (дуб, ясен, граб)

м куб

105

від 1  

від 0,15 до 0,5

         

ІІ. Опис функціональних характеристик товарів, які закуповуються, а також вимоги до умов поставки

 

   №

Перелік вимог

Зміст вимоги, що встановлена замовником

1

Вимоги до зовнішнього вигляду та якості товару

Розмір дров:

- по довжині –  1,00 м;

- по товщині (діаметр) – 0,15 до 0,5 м:

- найбільше відхилення по довжині ± 0,2 м

- допустима вологість – 20-30 %

Дрова повинні відповідати ТУУ-00994207-005:2018 за наступними показниками:

- дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм;

- дрова можуть бути як в корі, так і без кори;

- в дровах неприпустима наявність трухлявості та гнилі.

Вимоги до однорідності – дрова з дерев твердої породи

2

Вимоги до постачання товару

Товар  постачається окремими партіями протягом загального строку поставки (по 30 вересня 2024 року) за заявками замовника.  Заявка направляється замовником у любій йому доступній формі (телефоном, письмово, факсом, електронною поштою тощо).

 Замовник перевіряє зовнішній вигляд товару та відповідність фактичної кількості поставленого товару кількості, що зазначена у накладній, та приймає товар згідно із документами, які його супроводжують.

Правила обміру та обліку - згідно ДСТУ- 4020-2 та Додатку А ТУУ-00994207-005:2018

У разі поставки неякісного товару, товар повертається Постачальнику, або підлягає обміну за рахунок  Постачальника.

Вимоги до транспортування (доставки) – автотранспортом Постачальника. Розвантаження має здійснюватися працівниками учасника-переможця.

3

Вимоги до документів, що супроводжують товар

1) Під час постачання товару Постачальник надає видаткову накладну із зазначенням кількості товару, ціни за одиницю та загальну вартість партії поставленого товару.

2) кожна партія супроводжується належним чином оформленим документом на право відпуску лісопродукції.

 

1.            Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених чинним законодавством України.

2.            До розрахунку ціни тендерної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору.

3.            Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.

4.            Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати наступні документи: пояснювальна записка з описом якісних та функціональних характеристик  товару, його екологічної чистоти та країни походження, сертифікат системи ведення лісового господарства FSC.

5.            Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, про що у складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист.

6.            Копію підтверджуючих документів законності походження дров паливних: Дозволу на спеціалізоване використання лісових ресурсів (завірені печаткою Учасника (в разі наявності) і власноручним підписом уповноваженої особи Учасника), а також лісорубний квиток або біржовий договір на закупівлю вказаних порід дерев (дуб.граб, ясен), діючий до 31.12.2024р. на кількість не меншу заявленій в даній тендерній документації.

7.            Копію Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки (завірені печаткою Учасника (в разі наявності) і власноручним підписом уповноваженої особи Учасника)(лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу).

8.            Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним Товару, у кількості та в терміни, визначені цим Оголошенням та пропозицією Учасника. На підтвердження Учасник у складі своєї пропозиції повинен надати гарантійний лист (файл відсканований з оригіналу листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України)), або представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником Товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.

Місце поставки товару:

30231, Хмельницька область, Шепетівський район с.Паньківці вул.Шевченка, 3; с.Миклаші вулЦентральна, 6, Центральна, 3; с.Дідківці,  Грушевського, 1, смт.Ямпіль вул Чернавіна, 52А,Центральна,1

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь