A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ямпільська громада
Хмельницька область, Білогірський район

Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Генеральний план смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського  району Хмельницької області. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ямпільська селищна рада Білогірського  району Хмельницької області. Передбачувана процедура громадського обговорення: а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану  смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 25 березня 2020 року на сайті Ямпільської селищної ради (https://yampilsr.gov.ua/) та триватиме до 25 квітня 2020 р.

06:58 25.03.2020

Поліцейський офіцер громади

12 березня 2020 року на Майдані Незалежності обласного центру пройшла урочиста церемонія вручення поліцейських автомобілів громадам Хмельницької області.Наша Ямпільська громада отримала сертифікат, ключі та сучасний автомобіль "Renault Duster", укомплектований всім, що може знадабитися працівнику поліції в процесі роботи. Отож завдяки участі в проєкті "Поліцейський офіцер громади" та виконанні всіх умов підписаного Меморандуму маємо  свого поліцейського офіцера, який успішно пройшов навчання та стажування, це - Палига Олег Валерійович. Крім нового автомобіля поліцейський отримав спорядження, зброю та інші речі, необхідні для виконання службових повноважень. надіємось на плідну співпрацю та забезпечення законності та правопорядку на території нашої громади.

17:04 12.03.2020

Позитивний досвід роботи Білогірського бюро правової допомоги!

         Досить часто до відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру  з надання БВПД звертаються громадяни з питаннями розбіжності у літері в написанні ім'я чи прізвища в  документах, які унеможливлюють проведення реєстраційних дій або ускладнюють оформлення певних документів.          З цією проблемою зіткнувся і житель селища Білогір’я, який   мав намір звернутися до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області для призначення пенсії.  Коли заявник почав збирати всі необхідні документи  для призначення пенсії у нього виникла необхідність звернутися до суду  для встановлення факту, який в подальшому дасть можливість оформити йому пенсію по віку. В архівних  довідках по батькові зазначено неповний запис. Незважаючи на всі необхідні записи в трудових книжках, через відсутність повних його анкетних даних Заявник позбавлений можливості  реалізувати своє право  на призначення пенсії.         Чоловік звернувся до відділу «Білогірське бюро правової допомоги» за консультацією і  маючи право на безоплатну вторинну правову допомогу, відповідно до ч.1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», йому було призначено представником працівника  відділу. Після збору необхідних доказів, юристом  складено заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу та подано до суду.           Рішенням  Білогірського  районного суду Хмельницької області заяву  задоволено,  що в свою чергу дасть можливість заявнику в подальшому реалізувати своє право на пенсію. 

14:11 11.03.2020

скликання сесії

27 лютого 2020 року о 14 год. в приміщенні селищної ради відбудеться засідання сесії селищної ради з порядком денним:

08:32 24.02.2020

Нові категорії осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

З 1 січня 2020 року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року, було розширено коло суб’єктів, які мають право на БВПД.

11:01 12.02.2020

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повна назва документа державного планування: Генеральний план  смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ямпільська селищна рада Білогірського району Хмельницької області. Передбачувана процедура громадського обговорення: а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану смт. Ямпіль розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 3 лютого 2020 року на сайті Ямпільської селищної ради (https://yampilsr.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

15:00 03.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування