A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

НОВИНИ

Дата: від до Скинути

МВС оновило Інструкцію про порядок придбання та зберігання зброї

МВС оновило Інструкцію про порядок придбання та зберігання зброї

МВС наказом від 16.06.2020 № 459 затвердило зміни до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів. Наказ зареєстровано в Мін'юсті 25 серпня 2020 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Оформлений відповідний дозвіл видаватиметься керівникам підприємств, установ, організацій, громадянам та їх представникам після пред'явлення документа, що посвідчує особу. Для отримання дозволу суб'єктам господарювання необхідно буде надати копію документа, що підтверджує право власності або користування приміщенням для провадження суб'єктом господарювання відповідного виду господарської діяльності. Надано нові визначення бойової, несучасної, старовинної та мисливсьої зброї. Зокрема, до бойової зброї не належить старовинна зброя та її сучасні копії, а старовинною вважається вогнепальна зброя, виготовлена не пізніше 1899 року і не призначена для стрільби патронами з металевими гільзами центрального бою та кільцевого запалення. Мисливська вогнепальна зброя - вогнепальна зброя, що відповідає вимогам, установленим до мисливської зброї технічним регламентом, а за його відсутності - національним (галузевим) стандартам. Визначено вимоги до довжини ствола мисливської зброї: для нарізної зброї має становити більше 200 мм, а для гладкоствольної - не менше 450 мм.

13:24 02.11.2020

Тероризм на території України

Тероризм на території України

Тероризм, який представляє собою все більшу загрозу громадській і національній безпеці, із поодиноких проявів перетворюється в масове явище. «Невідомий погрожує вибухом у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві»; «Ліквідація "полтавського терориста"»; «"Луцький терорист" висунув свої вимоги»; «Замінування центрального залізничного вокзалу у Києві, ТРЦ, станцій метро» та інші подібні заголовки бачать наші громадяни пролистуючи новостну сторінку ЗМІ. На жаль актуальність таких проявів проблема не лише України, але й усього світу. Global Terrorism Index ( рейтинг країн світу за рівнем тероризму ) - це комплексне дослідження, яке вимірює рівень терористичної активності в країнах світу і показує, які з держав і в яких масштабах стикаються з терористичною загрозою. Відповідно до цього дослідження, у 2019 розі Україна знаходиться на 24 місці. До прикладу - у 2012 році Україна знаходилась на 56 місці. Яка відповідальність за вчинення терористичного акту? За Кримінальним кодексом України в загальному - позбавлення волі від 5 до 15 років з конфіскацією майна або без такої. Що Вам потоібно знати: • Звертайте увагу на підозрілих людей, предмети, на будь-які підозрілі дрібниці. Повідомляйте про все, що викликає підозру, співробітникам правоохоронних органів. • Ніколи не беріть від незнайомців пакети і сумки, не залишайте свій багаж без нагляду.

17:37 15.10.2020

СУЧАСНИЙ ТЕРОРИЗМ ТА ЯКІ ЙОГО ПРОЯВИ

СУЧАСНИЙ ТЕРОРИЗМ ТА ЯКІ ЙОГО ПРОЯВИ

       У сучасних умовах тероризм постійно трансформується, активно використовуючи нові форми і методи протиправних дій. Сьогодні він представлений не лише бойовиками-одинаками, але й організованими співтовариствами з надзвичайно потужним оснащенням і великими економічними можливостями. Варто зазначити, що основною метою тероризму завжди була дестабілізація державних режимів, формування в населення стурбованості через свою беззахисність перед насильством, зміна державної влади в державі й здійснення інших політичних, національних чи релігійних сподівань.      Сучасний тероризм охопив не лише сушу, але морський і повітряний простір України. Терористи практично не обмежені простором, застосовують силу і розміщують логістику в неконтрольованих потоках сучасного суспільства. Це дає змогу організованим терористичним угрупованням бути мобільними та дієздатними.       Слід зазначити, що Україна вдосконалює методи з вирішення проблеми тероризму використовуючи досвід інших країн, зокрема шляхом: -Посилення міжнародної взаємодії і обміну інформацією між країнами з питань боротьби з тероризмом -Посилення взаємодії та обміну інформацією з питань протидії тероризму між уповноваженими органами на національному рівні. -Посилення профілактики тероризму, у т.ч. протидія радикалізації. -Використання державними органами нових технологій боротьби з тероризмом. -Посилення боротьби з фінансуванням тероризму. -Посилення контролю за міграційними процесами. -Вдосконалення національного законодавства з питань протидії тероризму, надання додаткових повноважень правоохоронним органам і спеціальним службам.

10:37 01.10.2020

Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області повідомляє

Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області повідомляє

19.08.2020 року заплановано проведення земельних аукціонів з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди які пропонуються до продажу на земельних торгах. На аукціон виставлено 4 земельні ділянки на території Білогірької ОТГ, Йосиповецької та Великоборовицької сільських рад.

10:38 11.08.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь